Aktualności

II Ogólnopolskie Forum Służby BHP
2018-10-16

II Ogólnopolskie Forum Służby BHP zorganizowane pod nazwą „Bezpieczeństwo w świecie 4.0” zgromadziło 250 uczestników, wśród których byli przedstawiciele oddziałów OSPSBHP z całej Polski, przedstawiciele służby bhp nie zrzeszonej w OSPSBHP oraz przedstawiciele świata nauki i biznesu. Nie zabrakło oczywiscie na tak znaczącej dla służby bhp uroczystości członków z naszego słupskiego oddziału.

Więcej...
"Dokumentacja BHP w świetle przepisów RODO" - spotkanie członków oddziału Słupsk
2018-10-16

W dniu 29 czerwca 2018 r. w sali konferencyjnej Laboratorium Badań i Pomiarów Środowiska Pracy „Perfex” s.c. w Lęborku odbyło się spotkanie członków Ogólnopolskiego Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP oddział w Słupsku.

Więcej...
Życzenia WIELKANOCNE
2018-03-27

"Niech radosne Alleluja będzie dla Was Koledzy i Koleżanki ostoją zwycięskiej miłości i niezłomnej wiary. 
Niech pogoda ducha towarzyszy Wam w trudzie każdego dnia, a radość serca w czasie zasłużonego odpoczynku".

Zdrowia, zaslużonego odpoczynku w gronie najbliższej rodziny oraz wszelkiej pomyślności życzy - Zarząd Oddziału Słupsk OSPSBHP

Więcej...
Wyjazd studyjny do Luksemburga
2018-03-27

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w piątym międzynarodowym wyjeździe studyjnym połączonym z konferencją „Zarządzanie bezpieczeństwem, zarządzanie wiekiem”, którą Zarząd Główny OSPSBHP organizuje w Luksemburgu w terminie 3 - 7 lipca 2018 r.

Więcej...
Konferencja na SAWO 2018
2018-03-12

Konferencja " Przeszłość dla przyszłości – integracja wiedzy o wydarzeniach wypadkowych i oceny ryzyka na rzecz skutecznej prewencji wypadkowej przy obsłudze maszyn (i nie tylko)" - Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO, Poznań - 24 kwietnia 2018 r. 

Więcej...